Позачергові вибори до парламенту – це бій за українську землю, переконаний Олег Ляшко. Разом з командою Радикальної партії він братиме участь у виборах до ВР, щоб не дозволити лобістам міжнародних організацій відкрити ринок землі в Україні.
«Зеленський сьогодні продовжує ту ж політику, яку проводив Порошенко, – хоче продати землю. Вони пояснюють це тим, що цього вимагає меморандум з МВФ. Замість того, щоб переглянути меморандум, змінити державну політику і дати дотації нашим фермерам, влада хоче забрати в них землю. Ми не дали Порошенку протягнути в парламенті продаж землі і не дамо цього зробити Зеленському. Я хочу попередити українців – наступні парламентські вибори – це бій за землю. Зеленський, Порошенко і вся ця компанія латифундистів хочуть продати землю іноземцям. Це означає продаж України і наших селян, відсутність корів у селі і занепад українського села. Ми пропонуємо альтернативу. Ми йдемо до парламенту, щоб виграти цей бій і не дати продати землю іноземцям», – цитує Ляшка прес-служба РПЛ.

Народний депутат зазначив, що розвиток українського села має початись із державних дотацій для фермерів та забезпечення їх сучасною технікою для збору молока.
«Нещодавно я зустрічався із земляками Володимиром і Світланою на Луганщині, в яких 12 корів, та з родиною Тетяни Сагайдак, у якої 6 корів. Куди вони не зверталися – ніхто нічого не дав: ні доїльного апарату, ні холодильної установки, ні дотації на корову. Ці люди самі намагаються якось прожити: крутяться, як прокляті, їздять на базари торгувати, здають молоко за копійки у сусідні райони. Я привіз цим родинам по доїльному апарату, але я не можу подарувати їх кожній сім’ї – це має бути політика підтримки сільгоспвиробників. А саме: дотації 5000 гривень за корову, компенсації за придбання техніки вітчизняного виробництва, пільгові кредити для фермерів, заборона пальмової олії і підвищення закупівельної ціни на молоко», – підсумував Ляшко.