Колишній глава Державного земельного агентства Сергій Тимченко веде активне життя в Instagram, повідомляє ТСН.

У його акаунті багато дуже особистих фотографій і відео. Серед них є інтимні фото з дружиною. Наприклад, жінка в бікіні з газонокосаркою, подружжя Тимченко у ванній, вагітна дружина колишнього чиновника.

Багато світлин зроблені з геотегами – турецька Анталія, Москва, Жуковка (один з найпрестижніших дачних селищ Підмосков’я) і т.д.

Судячи з фото, колишній чиновник часів Януковича не бідує, а проводить час за заняттями спортом в формі з російським і китайськими прапорами, на морі, на вечірках. Його дружина на одному з відео говорить в мікрофон, що Україна – країна можливостей, а вона ніде не працює.

Примітно, що Тимченко не приховує своє красиве життя і пояснює це під однією з фотографій так: “Це найкращі миті мого життя і мені ніколи не було соромно не за себе не за свою дружину. Я відверто зневажаю громадською думкою, насолоджуючись кожною миттю сьогодні, бо завтра може і не бути. Дивно, що нікого не напружує море крові, насильства, яке щоденним потоком вигодовують нам ЗМІ, а красиві тіла, пристрасть, любов викликає таку напругу. Це – інтернет, і я ділюся своїм життям, думкою і цінностями для того, щоб багато людей не падали духом і вірили, що в цьому світі все можливо, якщо цього по-справжньому захотіти. Ну, а кому не подобається нехай не дивляться!”.

Сергій Тимченко очолював Держземагентство протягом трьох років з 2011 по 2014 роки. Він також був радником глави Ради національної безпеки і оборони, коли його очолювала Раїса Богатирьова, помічником кількох народних депутатів-регіоналів. Експерти називали його “людиною Андрія Клюєва”, а також кращим другом Олександра Януковича, сина Віктора Януковича. Згідно з даними сайту МВС, Сергій Тимченко не числиться в розшукових базах правоохоронних органів.

Більше фото – тут