У Щербанівській ОТГ в Полтавському районі без погодження з органами державного управління віддали в комерційне використання землю вздовж траси державного значення.

Про це повідомили на офіційній сторінці Служби автодоріг у Полтавській області, пише Gazeta.ua.

Мова про розміщення торгівельних павільйонів та магазинів в селі Розсошенці. Земельні ділянки на умовах сервітуту роздавали підприємцям в Щербанівській сільраді. Такі рішення є неправомірними, заявляють у Службі автомобільних доріг, яка обслуговує дорогу М-22 Полтава-Олександрія.

“Відповідно до Закону України “Про автомобільні дороги”, будівництво споруд, об’єктів дорожнього сервісу, АЗС, прокладення інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення здійснюються згідно з дозволом органів державного управління автомобільними дорогами та за попереднім погодженням з відповідними підрозділами Національної поліції в порядку, передбаченому законодавством України. На жаль, не всі виконують норми закону. Так Щербанівська ОТГ без погодження зі Службою видає дозволи на розміщення торгівельних об’єктів вздовж автодороги Полтава-Олександрія”, – коментують в облавтодорі.