Робота Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області геть заблокована. Ветерани, які вимагають виконання Державою обов’язків щодо забезпечення землею, розходитися не збираються.

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Ветерани АТО, які вимагають у Запоріжжі забезпечення земельними ділянками та прозорого й зрозумілого процесу їхнього розподілення, готові до безстрокової акції. Учасників російсько-української війни, які після демобілізації упродовж уже кількох років не можуть отримати землю, не задовольнили пояснення нового очільника Геокадастру – виконуючого обов’язки начальника Петра Присяжнюка. Той визнав існуючу з виділенням землі проблему та зазначив, що вона виникала через неефективну роботу попереднього керівництва. Утім, АТОвці хотіли побачити перед Геокадастром нового голову Запорізької ОДА Віталія Туринка та почути його відповіді на земельні питання. Туринок не приїхав. Серед АТОвців розповсюдилися чутки ніби новий губернатор сказав: “постоять та розійдуться”. Через це АТОвці розгорнули біля Геокадастру намети, в яких готуються ночувати та не розходитися до виконання своїх вимог. Також встановлені діжки, біля яких АТОвці збираються грітися.

У Запорізькій ОДА не коментують нібито сказані Туринком слова. Однак у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю повідомили, що у середу, 2 жовтня, запланований візит помічників голови ЗОДА та учасників АТО до управління Держгеокадастру. З керівництвом установи мають намір обговорити усі проблемні питання та напрацювати план подальших дій. Як повідомили у Департаменті, домовленість про це буда досягнута під час зустрічі Туринка з учасниками АТО минулого тижня. Також у ЗОДА запевнили, що на цю зустріч уже запрошені учасники сьогоднішнього пікету.

Тим часом робота Геокадастру паралізована. Працівники зранку не можуть потрапити на робочі місця.