Близько 200 учасників війни на сході з Кіровоградщини отримали відмови від Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області у наданні землі.

Про це йдеться у колективному зверненні учасників АТО, пише CBN.

Відмовили військовим з різних причин. Наприклад, землю, на яку вони претендували, виставили для продажу на аукціоні, передали ОТГ тощо.

15 АТОвців заяви на отримання землі узгодили з місцевим фермером. Чоловік відмовився від оренди частини землі, що обробляв, на користь АТОвців.

До заяви додали інші необхідні документи та заяву підприємця про відмову він оренди.

«Відповідь від управління Держгеокадастру була негативною, підставою відмови стала … відсутність заяви орендатора землі про відмову від оренди», – йдеться у зверненні.

Обурені учасники бойових дій та волонтери зібралися біля будівлі Держгеокадастру. З людьми зустрівся керівник управління Ігор Зінченко. Він повідомив під час зустрічі, що відмовили АТОвцям обґрунтовано, адже до заяви від фермера мали додати нотаріально завірене погодження землекористувача.

Натомість юрист, який представляє інтереси учасників АТО, стверджує, що такий документ повинні надавати лише юридичні особи.

Присутні на зустрічі АТОвці висунули до начальника управління ще низку претензій. Для їх вирішення він запропонував провести окрему зустріч на наступному тижні.