29 травня аграрії Черкащини на добу перекриють дорогу  державного значення М-05 Київ-Одеса біля посту дорожньої поліції в Уманському районі області (210-й кілометр траси).

Як повідомили у прес-службі ВАР, сільгоспвиробники протестуватимуть проти свавілля місцевої очільниці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольги Залоги. Її звинувачують у порушенні законодавства в частині не виконання рішення судів, а також – у покриванні корупційних схем, в результаті яких землю у Черкаські області отримують “потрібні” люди. Разом з тим, ветеранам АТО не вдається отримати обіцяну державою земельну ділянку, а місцевим аграріям – дозвільних документів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, постійне користування чи оренду.

Протистояння між чиновницею, сільгопвиробниками та атовцями на Черкащині тягнеться давно. Аграрії влаштовували не одну акцію протесту з вимогою звільнити Ольгу Залогу, однак, ні керівництво Держгеокадастру, ні Кабмін до цього часу жодним чином на дані вимоги не відреагували.

Цього разу протестувальники налаштовані категорично. На акцію протесту вийде понад 200 сільгоспвиробників. Їхні вимоги – виконання рішень суду та звільнення Ольги Залоги з посади керівника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Початок акції о 11:00 29 травня 2019 р.