В Івано-Франківській області сільська рада уклала з ТзОВ не передбачений чинним земельним законодавством договір про відшкодування втрат бюджету, за яким підприємству було фактично передано в користування земельну ділянку площею 2,2 га. Прокуратура вимагатиме в суді звільнити земельну ділянку, вартість якої складає майже 2 млн. грн.

Тисменицькою місцевою прокуратурою заявлено позов у інтересах держави до однієї з сільських рад Івано-Франківської області та товариства з обмеженою відповідальністю, про визнання недійсним договору оренди землі та звільнення земельної ділянки загальною площею 2,2 га, вартістю 1 850 тис. грн.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області, підставою для звернення органів прокуратури до суду стала фактична передача земельної ділянки в користування одному із ТзОВ області без виготовлення технічної документації на земельну ділянку, проведення земельних торгів, укладення договору оренди та державної реєстрації. Натомість, між органом місцевого самоврядування та юридичною особою укладено не передбачений чинним земельним законодавством договір про відшкодування втрат бюджету.

Справа перебуває на розгляді в Господарському суді Івано-Франківської області.