Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про зловживання начальником відділу Держземагентства у одному з районів області службовим становищем, що завдало тяжких наслідків державним інтересам, та вчинення ним службового підроблення документів.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Унаслідок незаконних дій посадовця, який на підставі ним же виданих та підписаних підроблених документів протиправно погодив документацію із землеустрою, громадянину було передано у приватну власність  для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку лісового фонду загальною площею 2.0 га та вартістю 425 тис. грн.

Таким чином 2 га земель лісового фонду вибули із державної власності.

Начальника відділу Держземагентства обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України, й невдовзі він постане перед судом.

За вчинення таких злочинів Кримінальним Кодексом України передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк аж до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.