Бориспільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог земельного та лісового законодавства під час передачі у приватну власність земельної ділянки в адміністративних межах Бориспільського району Київської області.

Установлено, що приватною особою оформлено право власності на земельну ділянку загальною площею 1,6 га для ведення особистого селянського господарства, розташовану у адміністративних межах Гнідинської сільської ради Бориспільського району Київської області, повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

В подальшому вказану земельну ділянку розділено на 14 окремих ділянок та відчужено на користь третіх осіб.

Разом з тим, спірна земельна ділянка повністю накладається на землі, які належать державному підприємству «Бориспільське лісове господарство» на праві постійного користування на підставі державного акту на право постійного користування та розташована у межах Вишеньківського лісництва. Погодження на вилучення ділянки зі складу державного лісового фонду, зміну цільового призначення земельної ділянки лісогосподарського призначення компетентними органами державної влади не надавались.

Реагуючи на виявлені порушення, місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з метою повернення незаконно відчуженої земельної ділянки до складу державного лісового фонду, яка наразі перебуває на розгляді.