Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання незаконним та скасування розпорядження, визнання договорів оренди земельних ділянок водного фонду недійсними та повернення їх державі.

Про це інформує прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як зазначається, у 2017 році розпорядженням голови Юр’ївської районної державної адміністрації визнано такими, що втратили чинність, попередні розпорядження про припинення права користування товариством земельними ділянками водного фонду для рибогосподарських потреб площами майже 53 га та 19 га.

Прокуратурою встановлено, що вказане розпорядження стало підставою для внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про поновлення права оренди строком на 20 років поза процедурою проведення земельних торгів. Як наслідок, земельні ділянки загальною вартістю понад 8 млн грн використовуються товариством незаконно, без належних правових підстав.

Наразі за втручання прокуратури розпорядження голови райдержадміністрації визнано незаконним та скасовано, договори оренди визнано недійсними та повернуто державі земельні ділянки водного фонду.