Посадовій особі  одного  з департаментів Донецької обласної державної адміністрації повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 (службове підроблення та зловживання владою або службовим становищем, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) КК України.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Установлено, що у грудні 2018 року, в ході проведення централізованих заходів з інвентаризації 276,21 га земель сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться  під полезахисними лісосмугами на території об’єднаної територіальної громади у Слов’янському районі Донеччини, 56-річний посадовець підписав акт приймання-передачі  наданих послуг, достовірно знаючи, що підрядна організація фактично виконала роботи не в повному обсязі, а складена нею технічна документація із землеустрою не відповідає вимогам чинного земельного законодавства. Зокрема, не містить відомості про проходження обов’язкової первинної державної експертизи, відмітки про внесення інформації до державного земельного кадастру та відповідного витягу по інвентаризованим земельним ділянкам тощо.

На підставі підписаного посадовцем офіційного документу, що містить завідомо неправдиві  відомості, на користь підрядника зі спеціального фонду обласного бюджету безпідставно перераховано кошти у сумі 670 тис грн.

Триває досудове розслідування.