Вартість оренди паю зростатиме зі збільшенням вартості землі. Про це у своєму відеоблозі “Фінансова грамотність” розповів економічний експерт Сергій Фурса, повідомляє 24 канал.

“Зараз залишається шість мільйонів осіб, яких позбавили їх права власності. І з точки зору відновлення справедливості зараз ми всі просто зобов’язані зробити все, щоб актив, який є у цих людей, виріс в ціні. І щоб ніщо його зростання не стримувало”, – зазначив аналітик.

«Тому що зростання вартості паю – це і зростання вартості оренди. Отримання хоч якоїсь компенсації за 18 років, коли агрохолдинги могли викручувати руки селянам. Тому що зростання вартості паю – це можливість дати навчання дітям, якщо його вирішать продати. Люди заслужили, щоб їх власність нарешті отримала справжню оцінку і справжню вартість»,– наголосив Фурса.

При цьому він підкреслив, що відповідно до соціології, продати пай хочуть лише 5-10% власників. Тому в основному люди почнуть отримувати просто великий дохід від оренди землі. Саме тому не варто вірити популістам, які ствреджують, що землю скуповуватимуть іноземці та олігархи.