Учора у Львівській міській раді відбувся ще один земельний аукціон.

На продаж виставили лише один лот — земельну ділянку за адресою просп. Чорновола — вул. Панча, загальною площею 3 200 квадратних метрів. Участь в аукціоні взяли двоє учасників. Стартова ціна ділянки була 1 мільйон 745 тис. гривень (без ПДВ). Об’єкт продали за мінімальну вартість, яку встановили депутати Львівської міської ради, — 6 млн. 400 тис. гривень (без ПДВ).

Площа реалізованої ділянки, яка розміщена на розі проспекту Чорновола та вулиці Панча, становить 3 тисячі 200 метрів квадратних. Ухвалою сесії міської ради визначили мінімальну ціну продажу — 6 мільйонів 400 тисяч гривень. Ділянка призначена під житлову та громадську забудову, а зокрема під будівництво багатоповерхового будинку, офісів та готелів.

На іншу ділянку на проспекті Чорновола, 45, яку також виставляли на земельному аукціоні, за словами заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Ігоря Гуменчука, не було потрібної кількості заявок. “Люди цікавилися, однак ціна на землю була для них зависокою”, — пояснив він.

Пан Гуменчук також повідомив, що до кінця року міська рада має намір провести ще кілька аукціонів, а найближчі відбудуться через 20 днів. Він сказав, що від продажу ділянок міська скарбниця цьогоріч поповнилася на 42 мільйони гривень.

“Проведення земельних аукціонів для Львівської міської ради стало традицією. Хочу зазначити, що ми вже перейшли до якіснішої роботи. Ділянки, які виставляють на продаж, вільні від забудови. Звідси і виникає велике бажання купувати землю, незважаючи на її високу ціну”, — заявив пан Гуменчук.