Продаж землі з аукціонів у Львові залишається однією з найбільш непрозорих дій міської влади.

Про це “Прес-Тайм” заявив голова Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес, коментуючи земельний аукціон, що відбувся у Львові 24 березня.

За його словами, після відставки з посади міського голови Любомира Буняка стан справ у цій сфері мало покращився.

“Повірте, до відкритості ще дуже далеко”, – сказав він.

Львівський бізнес розраховує, що новий склад міськради наведе порядок у питанні продажу землі, зазначив Бермес: “Бізнес вже чекає на нову міську раду”.

Він зазначив, що один із членів Асоціації роботодавців більше року тому купив на земельному аукціоні ділянку, але й досі не може отримати права власності на неї.

Як вже повідомляло агентство, сьогодні Львівська міськрада після більш ніж чотирьох місяців вперше провела результативний земельний аукціон, на якому продала 2 ділянки за 12 млн. грн.

2005 року Львівська міськрада провела 6 результативних аукціонів, на яких продала 6 земельних ділянок загальною площею 9,592 га за 33 млн. грн. Таким чином передбачений в бюджеті розвитку міста показник надходження грошей від продажу землі був виконаний менш ніж на половину (передбачалося 70 млн. грн.).

У 2004 році на земельних аукціонах у Львові було продано 19 земельних ділянок на суму 28,373 млн. грн., у 3,5 разу більше, ніж за 2003 р.