Законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення повинен бути розроблений до 1 жовтня і прийнятий Верховною Радою до 1 грудня 2019 року.

Як передає БізнесЦензор, про це президент Володимир Зеленський заявив на зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів та правоохоронних органів.

“Розробити і внести на розгляд парламенту законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення до 1 жовтня”, – сказав президент.

Глава держави уточнив, що відповідальними за виконання цього доручення є прем’єр-міністр Олексій Гончарук та міністр економічного розвитку і аграрної політики Тимофій Милованов.

“Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю, це дуже важливо. Модель земельної реформи спрямована на розвиток українського фермерства та захист в першу чергу інтересів дрібних співвласників. Прийняти закон про ринок земель сільгосппризначення і скасувати мораторій на продаж землі, термін – до 1 грудня 2019 року “, – додав Зеленський.

Президент також доручив заповнити інформацію про земельні ділянки в державному земельному кадастрі до 1 січня 2020 року.