За даними компанії «С.В.С. Холдинг» середньозважена ціна пропозицій земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову у місті Хмельницькому з початку 2009 року знизились на 25%. Станом на кінець грудня 2009 року середня вартість таких земельних ділянок становить 2 810 доларів за сотку.

Якщо у кінці минулого року мінімальні ціни на землю не опускалися нижче 1 000 дол/сотку, а максимальна ціна пропозиції становила 12 000 дол/сотку, то в грудні поточного року зафіксовано мінімальну ціну пропозиції у 700 дол/сотку, максимальну – 9 500 дол/сотку.

Найвищими залишаються ціни в районі старого аеродрому, середня вартість – 5 800 дол/сотку (у порівнянні з минулим роком зниження ціни в даному районі склало 35%). Також найдорожче оцінюються ділянки в районі нового автовокзалу та на масивах Дехтярка, Катіон, Обрій. Найнижчі ціни – на Західно-Окружній у районі газової заправки (середня вартість земельних ділянок там складає 1 550 дол/сотку), а також у Книжківцях та дальніх Гречанах, відмічають експерти компанії.

Land-Ukraine