Кабінет міністрів України планує внести на розгляд Верховної Ради законопроект, розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, щодо розширення повноважень об’єднаних територіальних громад з управління своєю землею. Про це повідомив у коментарі УНН віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

“Ми вносимо законопроект, який стосується передачі в управління органам місцевого самоврядування землями. Дуже просто все прописано. Невеликий час потрібен для того, щоб його доопрацювати”, – сказав віце-прем’єр.

За словами Г.Зубка, у понеділок, 14 серпня, відбудеться засідання експертної групи, на якій буде обговорено проект закону щодо розширення повноважень ОТГ на управління землею на своїй території.

“У понеділок ми його обговоримо і засилаємо на погодження з центральними органами влади для того, щоб винести на уряд. Доручення Прем’єра є. Я думаю, ми його швидко відпрацюємо з іншими міністерствами. І думаю, що до відкриття сесії ми подамо цей законопроект до Верховної Ради”, – резюмував Г.Зубко.