Наприкінці квітня управління земельних і природних ресурсів внесе на розгляд Львівської міської ради положення про проведення земельних конкурсів.

Про це “Прес-Тайм” повідомив заступник начальника управління Ігор Гуменчук.

“Положення пройшло громадське обговорення. Наприкінці квітня винесемо на розгляд сесії”, – сказав він.

Відмінність земельних конкурсів від аукціонів, за словами Гуменчука, полягає в тому, що переможцем конкурсу визначатиметься той, хто запропонує найкращі умови використання земельної ділянки, тоді як земельні аукціони – це відкриті торги, де перемагає учасник, який запропонує за землю найбільшу суму.

В управлінні земресурсів розраховують, що земельні конкурси дозволять продавати юридично обтяжені ділянки, які з аукціонів продавати не можна. “Наприклад, на ділянці розташований чийсь гараж. Ми її на аукціоні продати не можемо. Тільки на конкурсі, де буде зазначено, що цей гараж чіпати не можна”, – зазначив Гуменчук.

Він повідомив, що на земельних конкурсах планується також продавати право оренди на ділянки: “На двадцять, п’ятдесят років. Як вийде”.

Львівська міськрада уже декілька років проводить земельні аукціони. Торік на них було продано 6 ділянок площею 9,592 га за 33 млн. грн. У 2006 році планується продати 52 ділянки загальною площею 62 га.