Ціни на землю в столиці і Київській області знизилися і продавці готові торгуватися, пише Портал столичної нерухомості 100realty.ua.

Осінь – час, щоб вигідно купити землю в Києві і області під будинок. Сезон закінчується і продавці готові на взаємовигідні умови угоди. За словами Олени Бібєрової, Генерального директора АН «Благовіст», розмір торгу досягає 10-20%.

Пропозиція земельних ділянок в Києві обмежена. Особливо це стосується центральної частини міста. На сьогоднішній день найчастіше шукають землю в Печерському районі, нецентральній частини Шевченківського, на Сирці, Дорогожичах, Нивках. Найчастіше купують з будинками під знос. Це також можуть бути садові ділянки на Осокорках.

Вартість земельних ділянок в столиці в середньому становить 2000-3000 дол/сотка. Пропозиція землі під забудову в Києві та Київській області досить широка.

«Найбільшою популярністю користується земля в 20-ти кілометровій зоні від столиці. Найбільш затребувані напрями – Обухівський, Житомирське, Одеське. Також цікаві покупцям Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Вишгородський райони.

Купити земельну ділянку недалеко від Києва можна від 1000 дол./сотка. При цьому на вартість буде впливати місце розташування, наявність комунікацій або можливість їх без проблем і великих витрат підвести до ділянки, цільове призначення», – каже Олена Бібєрова.