“У питанні з землями і об’єктами оборонного відомства давно пора навести порядок. І ми його наведемо!”, – зазначив міністр оборони України Дмитро Саламатін під час постановки завдань керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, повідомили УНН в прес-службі Міноборони.

“Сьогодні ми зобов’язані не тільки провести інвентаризацію всього, що у нас знаходиться в розпорядженні, а й перевірити, як це використовується посадовими особами на місцях, – підкреслив міністр оборони. – Це стосується земель полігонів, звільнених військових містечок, які до цього часу не передано в комунальну власність та охороняються військовослужбовцями, інших об’єктів. Будь-які зловживання в цьому питанні повинні бути припинені! І тут покладаюся на контролюючі органи оборонного відомства”.

“Все, що знаходиться в розпорядженні міністерства, і вже ніколи не буде використовуватися, повинно бути реалізовано через тендерні процедури, прозоро і під контролем громадськості. Всі отримані від цього кошти, як я вже заявляв, будуть спрямовані на вирішення соціальних проблем військовослужбовців та членів їхніх сімей”, – зазначив Саламатін.