Щодня територіальні органи земельних ресурсів видають 3,5 тисяч державних актів на право власності на земельну ділянку, повідомляє прес-служба Держземагентства. Позитивна динаміка зростання цих показників спостерігається в усіх регіонах України. Цьому сприяє цілеспрямована системна робота. У відділеннях землевпорядної служби встановлено щоденний прийом документів громадян. Після реорганізації та передачі філіями Центру державного земельного кадастру функцій реєстрації правовстановлюючих документів на землю структурним підрозділам землевпорядної служби відшліфовуються механізм та технологічні процеси роботи за нових умов та обставин, започатковуються методи автоматизації цих процесів та спрощення процедур видачі актів.

Зокрема, у Київській області на сьогоднішній день громадянам видано 17538 держактів із зареєстрованих 17584 заяв. Останніми тижнями державні реєстратори в області щодня видають по 280 – 360 документів. Загалом на Київщині минулого року було видано понад 205,6 тисяч правовстановлюючих документів на землю.

Довідково

Цього року територіальні органи земельних ресурсів України видали 1058 державних актів на право власності на землю юридичним особам, зареєстрували понад 86 тисяч договорів оренди та надали 63,7 тисяч витягів з Поземельної книги.

LAND-UKRAINE.com