Новопризначений Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що він є прихильником того, щоб ринок землі був відкритим передовсім для українців. Разом з тим, наголосив глава уряду, це має бути цивілізований ринок, який дасть поштовх розвитку економіки, фермерства і аграрного комплексу в Україні. Натомість питання про можливість продажу української землі має вирішуватися лише на всеукраїнському референдумі, сказав Денис Шмигаль в ефірі проєкту “Право на владу”, повідомляє Телеканал новини «24».

“Кожен українець має право, він не зобов’язаний – він повинен мати право продати свою землю за ринковою ціною, а не за копійки. Це законне право кожного, як і право на продаж квартири чи автомобіля”, – підкреслив глава уряду.

Він звернувся до українців, запевнивши, що влада не збирається влаштовувати “розпродаж української землі”. Вона хоче лише надати право українцям розпоряджатися своїм майном.

“Раніше це був грабунок. В українців витягували за копійки те, що коштує скарбів і багатства. Ми хочемо дати українцям право мати можливість продавати землю. Це не обов’язок, це лише законна можливість цим розпоряджатися”, – пояснив Денис Шмигаль.