Лідер партії “Слуга народу”, переможця парламентських виборів в Україні, Дмитро Разумков у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” говорив про найгостріші питання української економіки, зокрема реформування земельних відносин.

“Скільки землі у державній власності? 30%, кажуть. Але 30% від чого? Це складний процес. Треба брати усіх, хто причетний до сфери володіння землею і торгівлі землею, сідати і обговорювати, яким має бути законодавство з приводу землі”, – розповів Разумков.

Чи продовжать мораторій на продаж землі – не готовий відповісти. На референдум, я особисто вважаю, це питання виносити не варто, – зазначив лідер “Слуги народу”.

Олександр Дубінський (переможець у 94 окрузі, представник “Слуги народу” та журналіст “1+1”) додав, що в Україні просто немає мірила ціни на землю сільськогосподарського призначення. І загалом масштаби цієї проблеми важко уявити.

Реформу земельного кадастру завершити до кінця 2019 року – одне з першочергових завдань: про це сказав четвертий номер списку “Слуги народу” Давид Арахамія.

За матеріалами 24 каналу