У Львівській області створено міжвідомчу комісію, до якої увійшли представники всіх силових структур, КРУ, профільних управлінь, інформує Zaxid.net. Комісією буде проаналізовано всі земельні рішення за останній час, зокрема акцент буде зроблено на тих, які пройшли під час передачі влади, – повідомив 30 квітня під час брифінгу голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

«Адже під час передачі влади в багатьох регіонах України були некоректні з позиції держави рішення. Не хотів би нікого звинувачувати на Львівщині, але і тут є такі сигнали», – сказав Василь Горбаль.

Він зазначив: «Є матеріали і довідки від правоохоронців, є скарги. Є правоохоронні органи, які отримали доручення швидко працювати над цими матеріалами».

Нагадаємо, голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль підписав розпорядження про утворення міжвідомчої обласної комісії з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області. Комісія є консультативно-дорадчим органом при Львівській обласній державній адміністрації, що утворюється з метою вивчення стану справ щодо регулювання земельних відносин.

LAND-UKRAINE.com