Звернення і попередження для Зеленського опублікував на своїй сторінці у Фейсбук лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Продаж землі вже до кінця 2019 року, як це планує Володимир Зеленський заради нових кредитів МВФ – це продаж України та втрата Державності, величезний злочин перед майбутніми поколіннями українців. Спроба Зеленського продати нашу землю іноземцям призведе до глибокого громадянського конфлікту в Україні, відповідальність за який ляже персонально на Зеленського», – написав Ляшко.

На думку політика, відповідно до Конституції України земля є власністю Українського народу, тому влада не має жодного права розпродувати іноземцям землю, не спитавши на це дозволу усіх українців. Виключно на рефередумі і лише українці, а не тимчасова влада, повинні вирішити чиєю буде земля, переконаний Ляшко.

Продавлювання фракцією Зеленського в новому парламенті будь якого закону про продаж землі отримає найрішучіший опір усього суспільства, вважає Ляшко.

«Ми оскаржимо до Конституційного суду цей неконституційний закон. Також попереджаю Зеленського і його лібертаріанців, що наша команда ініціює всенародний рух опору, ми вдамося до будь яких акцій, треба буде – і до партизанського руху, як це робили наші діди проти німців, але забрати землю в українців не дамо нікому!» – попереджає Ляшко.

І вимагає від нової влади радикальної зміни економічної політики щодо українського села, а саме створення Державного земельного банку, програми реальної фінансової підтримки і стимулювання фермерів, прийняття найжорсткішого антирейдерського законодавства, довічне успадкування земельних наділів фермерами, інвентаризацію усіх земель і реальну оцінку їх вартості, скасування плати за переоформлення паїв і будинків від батьків до дітей, надання земельних паїв усім громадянам України.