У редакцію “Поступу” потрапила ухвала Львівської міської ради від 26.06.2000 року про продаж вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Львові. Та найцікавіше, що таких ухвал із ідентичними номерами та змістом, але з різними додатками, є дві. Згідно з одним із додатків, незабаром у Львові може з’явитися аж 15 АЗС!

Відповідно до ухвали, яку справді затвердила міська рада 2000 року, для продажу виділили п’ять земельних ділянок – там мали відкрити магазини та офіси. Однак за деякий час з’явилася така ж сама ухвала, але вже з іншим додатком, котру й подали в інститут “Містопроект”. Згідно зі сфальшованим документом, на продаж виставляли 20 земельних ділянок, 15 із яких за функціональним призначенням віддали під автозаправні станції. Кореспондент “Поступу” на власні очі бачив уже розроблені містобудівні обґрунтування інституту “Містопроект” для розміщення цих АЗС у Львові. Отож ми і оком не встигнемо моргнути, як у Львові нізвідки з’явиться 15 АЗС.

Невідомо, хто і як саме здійснив цю підробку. Але зрозуміло одне: у якийсь спосіб додаток однієї і тієї ж ухвали підмінили зовсім іншим.

Ще один аспект проблеми полягає в тому, що ціни, за якими 2000 року нібито продали земельні ділянки під АЗС, відрізнялися від цін, наприклад, минулорічних. Тож заднім числом, очевидно, пізніше ніж 2000 року, продали 15 земельних ділянок під автозаправки за значно заниженою вартістю.

Згідно із законодавством, розміщувати АЗС у населених пунктах повинні відповідно до генерального плану міста, комплексних схем транспорту, проектів детального планування та забудови. А оскільки у Львові немає генерального плану міста, то й будувати можна все, що завгодно.

Згідно з фальшивим додатком, який є у редакції “Поступу”, нові АЗС мають з’явитися на вул. Хуторівці, на розі вул. Городоцька – Станційна, на перетині вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини, на вул. Левандівській, на вул. Шевченка, на перетині вул. Гетьмана Мазепи – Замарстинівська, на вул. Кульпарківській, на перетині вул. Любінська – Народна та на вул. Липинського, дві заправки “пропишуться” на вул. Стрийській, дві – на вул. Пасічній, ще дві – на вул. Зеленій.

Як сказано в українському законодавстві, земельні ділянки для розміщення АЗС і АЗК надають у постійне користування чи передають в оренду зі зміною їх цільового призначення тільки тоді, якщо є відповідний позитивний висновок установ державної санітарно-епідеміологічної служби. У міській санепідемстанції учора пообіцяли надати інформацію про погодження розміщення цих АЗС лише впродовж наступних кількох днів. Що ж, будемо чекати.

Також, згідно з чинним українським законодавством, АЗС слід розміщувати на земельних ділянках, планово відокремлених від кварталів житлової та громадської забудови, відповідно до вимог санітарного законодавства. У великих містах АЗС мають бути розташовані вздовж магістральних вулиць загальноміського та районного значення, в середніх та малих містах – уздовж магістральних вулиць та доріг, а також уздовж вулиць і доріг промислових та комунально-складських зон і на їх територіях. Розміщувати ж автозаправки на пішохідних вулицях заборонено.

А от АЗК, які досить часто будують на запланованих АЗС, із пунктами технічного обслуговування транспортних засобів (мийка, змащування автомобілів тощо) можна розташовувати тільки вздовж вулиць і доріг промислових та комунально-складських зон, на їх територіях та на виїздах із населених пунктів.

У центральних, щільно забудованих районах міст (із населенням 200 тис. осіб і більше) допускається розміщення нових АЗС лише малої потужності з підземним розташуванням резервуарів без пунктів технічного обслуговування. Також при цьому має бути використане екологічно безпечне обладнання. Під час розташування нових АЗС та реконструкції старих необхідно дотримуватися санітарних розривів від найближчої зі споруд АЗС до найближчих житлових будинків та об’єктів, які прирівнюють до них.