Місто планує виставити на нього чотири земельні ділянки – на розі вулиць Кульпарківська-Наукова, а також на вулицях Надійна та Бодянського, повідомляє “Львівський портал”.
Найдорожче потенційному покупцеві обійдуться ділянки на розі вулиць Кульпарківської та Наукової, стартова ціна продажу кожної з них становить 2 мільйони 500 тисяч гривень. Ці ділянки зазначені в переліку як землі промислової, громадської та житлової забудови (заклади торгівлі, виробництво, офіси). Ділянка на вулиці Надійній розташована у промисловій зоні Сихівського масиву, й міськрада має намір виторгувати за неї щонайменше 696 тисяч 577 гривень. Найдешевшою наразі є ділянка по вулиці Бодянського – мінімальна ціна її продажу становить 392 тисячі 310 гривень.
Нагадаємо, саме на земельні аукціони покладено одну з головних ролей у наповненні бюджету міста. Ще на початку року заступник міського голови Львова з питань містобудування та землеустрою Василь Лозинський заявив, що заплановані в міському бюджеті надходження від продажу землі в розмірі 70 млн. грн. є реальним завданням. Планували, що буде продано близько дев’яти гектарів землі. Однак через складну ситуацію в міськраді проведення земельних аукціонів дещо пригальмували.