Депутат місцевої ради, який балотується на пост селищного голови, був затриманий при отриманні хабара в розмірі $10 тис. в селищі Кореїз на Південному березі Криму.

Як повідомили в Центрі громадських зв’язків Головного управління МВС України в Криму, співробітники відділу з боротьби з економічним злочинами Ялтинського міського управління міліції 25 лютого в селищі Кореїз в приміщенні громадської приймальні при отриманні хабара затримали голову постійної депутатської комісії з питань містобудування, управління комунальною власністю, екології і земельної реформи Кореїзької селищної ради, інформує «Інтерфакс-Україна.

Затриманий є кандидатом на посаду голови селищної ради . Держслужбовець вимагав і отримав $10 тис. від громадянина К. за вирішення питання про виділення йому у власність земельної ділянки площею 0,15 гектара.

За цим фактом прокуратура Ялти порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального Кодексу України (отримання хабара в особливо великих розмірах). Чиновник був затриманий в порядку ст.115 КПК України.

На 28 лютого запланована позачергова сесія Кореїзької селищної ради з питання надання дозволу на пред’явлення звинувачення і арешт .

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи з метою виявлення інших фактів злочинної діяльності затриманого.