Київська міськрада вирішила на сесії в четвер не розглядати жодного земельного питання.

Виступаючи на сесії, міський голова Олександр Омельченко зазначив, що президія Київради перед початком засідання одноголосно ухвалила рішення відкласти розгляд всіх земельних питань до наступного пленарного засідання 17 березня, враховуючи масові звернення людей з приводу забудови земельних ділянок, що надходять останнім часом в міськраду.

Омельченко запропонував депутатам відкласти розгляд всіх земельних питань, внесених до порядку денного у четвер, щоб ці питання ще раз пройшли узгодження в комісіях з містобудування і землекористування. Крім того, мер запропонував дати можливість цим комісіям розглянути всі звернення громадян і винести на розгляд сесії відповідні проекти рішень.

За словами Омельченка, в березні буде два пленарних засідання Київради. Зокрема 17 березня засідання буде присвячене розгляду земельних питань, а 31 березня пройде поточне пленарне засідання.

Пропозицію президії відкласти розгляд земельних питань (яких на порядку денному на 24 лютого було 68) підтримали 54 депутати із 67, присутніх в залі.

У четвер будівлю столичної міськадміністрації, де проходить засідання міськради, пікетують близько 300 мешканців Києва, які протестують проти незаконних рішень про забудову ряду земельних ділянок. На засіданні було ухвалено рішення, що для з’ясування питань, що їх порушують пікетники, від імені Київради до людей вийдуть кілька депутатів, які потім поінформують міськраду про переговори.