Кандидат у мери Києва Віталій Кличко вважає нинішнього мера Олександра Омельченка відповідальним за аферу з будівництвом компанії “Еліта-центр”, передають Українські новини.

Про це повідомила прес-служба Кличка. “Відповідальність за цю обурливу, непорядну історію лежить безпосередньо на голові міста і його оточенні”, – сказав він, спілкуючись зі студентами Київського політехнічного інституту в понеділок, 27 лютого.

При цьому Кличко зазначив, що вищі ешелони київської влади не могли не знати про корупційні схеми прийняття рішень у питаннях виділення земельних ділянок і спорудження житла на них.

Кличко також наголосив, що сам він не має ніякого відношення до афери з компанією “Еліта-центр”.

Комітет інвесторів групи компаній “Еліта-центр” попросив Київську міську державну адміністрацію виступити правонаступником компаній, які входили до групи “Еліта-центр”.

Як повідомляв Кореспондент.net, Подільським райуправлінням ГУМВС України в м. Києві 7 лютого порушено кримінальну справу за фактом шахрайства проти низки компаній, які укладали договори з громадянами про пайову участь в будівництві житла за низкою адрес.

Досудовим слідством установлені факти подвійного, а також потрійного оформлення договорів пайової участі в будівництві тих самих квартир.

Сума завданої шкоди оцінюється більш як у 400 млн. грн., кількість постраждалих – понад 1,5 тис. осіб. Керівники компаній перебувають в розшуку.