Далеко за межами України відома справжня перлина Вінниччини – курорти міста Хмільника. Чудова природа, ліс, (не випадково цю мальовничу місцевість називають Подільською Швейцарією), і особливо лікувальна радонова вода буквально піднімає хворих на ноги.

Сюди поправляти своє здоров’я їдуть з країн колишнього Радянського Союзу, Німеччини, США та інших. Щороку тут оздоровлюється 50-60 тисяч чоловік. Але задовольнити зростаючий попит відпочиваючих, Хмільник поки що не в змозі. Не вистачає лікувальних корпусів, сучасних готелів, ресторанів, тощо.


Днями відбулася презентація інвестиційного проекту «Курортополіс Хмільник». Є наміри вдвічі збільшити кількість відпочиваючих на курортах Хмільника. Планується збудувати новий рекреаційно – санаторний комплекс. Визначено 7 земельних ділянок площею від 3 до 30 гектарів для спорудження 4 зіркових готелів, пансіонатів, аквапарку, розважальних закладів.


Унікальний курорт буде здатний прийняти за рік майже 100 тисяч відпочиваючих, або вдвічі більше, ніж може сьогодні. Як заявив голова Вінницької облдержадміністрації О. Домбровський, після формування інвестиційних пропозицій, проект буде виставлено на конкурс, «потенційним інвесторам доведеться купувати не землю, а конкретний проект».