В Івано-Франківську 25 квітня відбулося засідання прес-клубу реформ, на якому представники ЗМІ спілкувалися з новообраним міським головою Віктором Анушкевичусом, який офіційно все ще не приступив до виконання своїх посадових обов’язків.

Церемонію “коронації”, яка пройде, за його словами, скромно, призначено на 27 квітня, коли відбудеться перше сесійне засідання новообраної міської ради, передає ІА “Статус”.

Відповідаючи на запитання журналістів, Віктор Анушкевичус зазначив, що особливо гострими в місті є земельні питання, зокрема, виділення землі під забудову. За його словами, відтепер земельні ділянки виділятимуться лише на конкурсній основі, з проведенням попередніх громадських слухань, а рішення попередньої міської влади щодо тих забудовних ділянок, які спричиняють соціальну напругу серед мешканців, будуть переглянуті новообраною міськрадою і скасовані.

Щодо перших кроків нового мера, то Віктор Анушкевичус поставив перед собою завдання провести інвентаризацію всього господарства міста.