Як повідомляє прес-служба Держкомзему, Головне управління Держкомзему у Луганській області провело позапланову перевірку товариства з обмеженою відповідальністю «Східноукраїнський юридичний центр «Укрдонбасправо» стосовно дотримання Ліцензійних умов суб’єктами господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та фактів, викладених у листі Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Луганській області. Про проведення перевірки Головне управління повідомило товариство рекомендованим листом за тиждень до неї.

Виїхавши за зазначеною у реєстраційних документах адресою, комісія встановила, що замість ТОВ «Східноукраїнський юридичний центр «Укрдонбасправо» тут знаходиться житловий будинок, який того дня був зачинений. Письмові пояснення про відсутність директора або уповноваженої ним особи, а також інших працівників товариства комісії не надавалися.

На підставі акта, складеного комісією про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб’єктом господарювання для отримання ліцензії, Держкомзем направив запрошення уповноваженому представнику ТОВ прибути на засідання Комісії з питань ліцензування робіт із землеустрою, землеоціночних робіт Держкомзему. Та він не з’явився.

Відповідно до частини першої статті 21 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» комісія ухвалила рішення про анулювання ліцензії, виданої Держкомземом 26 лютого 2007 року ТОВ «Східноукраїнський юридичний центр «Укрдонбасправо» на проведення землевпорядних та землеоціночних робіт.

Наказом Держкомзему від 10 вересня ц. р. анульовано ліцензію, видану товариству «Східноукраїнський юридичний центр «Укрдонбасправо».

LAND-UKRAINE.com