Депутати Кременчуцької міської ради на сьогоднішній сесії проголосували проти надання дозволу на складання землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для ТОВ «Амстор».Прохання останнього – виділити для експлуатації та
обслуговування одноіменного гіпермаркету 40 тис. 157 квадратних метрів. Таку пропозицію депутатами міської ради заблокували 36 голосами. Щодо аргументів відмови, то серед них найбільш часто озвучувалися два. Перший – заради гіпермаркету «Амстор» в Кременчуці знищено парк «МЮД».

Другий – власники «Амстору» не заплатили до бюджету міста ні копійки, а їх обіцянки збудувати поруч з гіпермаркетом спеціальну ковзанку з кінотеатрами залишилися нездійсненими. Тож купа щебеню поруч з гіпермаркетом має шанси увійти в історію міста, як такий же довгобуд, що розташований поруч з гіпермаркетом «Амстор» та зупинкою транспорту «Залізничний вокзал». Як повідомлялося раніше, на обіцяному «Амстором» катку мала тренуватися кременчуцька команда з хокею. Натомість, сьогодні оприлюднили інформацю, що засновники торгівельної мережі «Амстор» шукають покупця на 20 своїх гіпермартів (включно з кременчуцьким).