Після низки звернень Антимонопольний комітет України проводить робочу зустріч за участі зацікавлених осіб з проблеми створення у Фонді держмайна “монопольного утворення” і “монопольних прибутків”.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала держуповноважений АМКУ Агія Загребельська.
Загребельська зазначила: “Останні тижні ми отримали десятки негативних сигналів від громадян, суб’єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів, представників ЗМІ про створення, на думку суб’єктів звернення, ФДМУ “монопольного утворення” з “монопольними прибутками”.
Для з’ясування реальної ситуації, підтвердження чи спростування зазначеної вище інформації, а також для аналізу дій Фонду на предмет дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків нами було розпочато перевірку.
В рамках перевірки 14 вересня 2018 року об 11:00 в приміщенні АМКУ проведемо робочу зустріч.
Адреса: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4-й поверх, зал засідань.
Інформацію про кандидатуру для участі у робочій зустрічі повідомте нам до 12 год. 11 вересня 2018 року на e-mail: vap@amcu.gov.ua або за тел. (044) 251-62-00.
Якщо плануєте виступити, пропонуємо надати на e-mail: vap@amcu.gov.ua тези виступу та фото.
Чекаю всіх хто цікавиться, розуміється, стикається із #оцінка_онлайн, а також тих, кому просто не все одно на те, що відбувається на ринку оцінки”.