Народний депутат Антон Яценко відхрестився від електронних майданчиків, що заробляють на посередницьких послугах для оцінщиків майна, які пов’язують з ним.

Про це він заявив в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

Ці майданчики виступають посередниками між оцінщиками нерухомості та Фондом держмайна, отримуючи гроші за внесення даних у базу ФДМ. Чотири майданчики пов’язують з депутатом Яценком, й нібито люди від нього могли пропонувати членам комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики 30 тисяч доларів за не підтримку законопроекту, який ліквідує їх.

«Я не маю бізнесу, в мене немає жодних майданчиків, я народний депутат, мажоритарник, і вважаю, що все це — брудна провокація, направлена на те, аби дискредитувати мене, й плюс ще якісь внутрішні суперечки у правлячій коаліції, але цього я не знаю», — сказав Яценко у відповідь на цю інформацію.

Заяви, що він міг нібито пропонувати гроші депутатам, Яценко назвав «собачою маячнею». Депутат допускає, що ця дискредитація пов’язана з тим, що він набрав багато голосів на виборах, а у серпні створив власну партію.

Також він готовий проголосувати за ліквідацію цих майданчиків, хоча поки профільний комітет Ради не вніс жодного законопроекту на розгляд у сесійну залу.

«Особисто я ніколи не приховував і завжди виступав, аби усі сервіси державні фінансувалися державою в незалежності від сфери діяльності. Це повинно бути безплатним для громадян, для підприємців. Подивимось, що внесе комітет», — сказав Яценко.

На уточнювальне запитання, чи готовий він підтримати у Раді законопроекти, що ліквідують майданчики, нібито пов’язані з ним, депутат відповів: «Звичайно ж».

Раніше повідомлялось, що Яценко відмовився проходити перевірку на детекторі брехні.

Читайте також: Мережа вибухнула жартами і фотожабами через перевірки “слуг народу” на детекторі брехні