Верховна Рада відхилила проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 05.12.2019 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна” (№2047-д-П), зареєстрований позафракційним народним депутатом Требушкіним Р.В.

За проект Постанови проголосували лише 7 нардепів: Божик В.І., Буймістер Л.А., Василевська-Смаглюк О.М., Лерос Г.Б. Мандзій С.В., Перебийніс М.В., Тищенко М.М. (всі — фракція політичної партії “СЛУГА НАРОДУ”).  Проти проголосували 217 депутатів, утрималися — 127, не голосували — 30.

Як повідомлялось, 5 грудня Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна” (№2047-д). 6 грудня нардеп Требушкін зареєстрував проект Постанови про скасування даного рішення, як такого, що суперечить вимогам Регламенту Верховної Ради України.