«Слуги народу» зареєстрували у Верховній Раді два законопроєкти: один ліквідовує корупційну схему в оцінці нерухомості, інший цю схему узаконює. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише журналіст «Наших Грошей» Юрій Ніколов.

«Приголомшливий краш-тест уЗеленського по корупційній схемі Антоші Яценка. Спочатку три десятки нардепів слугнароду і “голосу” подали офігенний законопроєкт 2047 про нещадне знищення майданчиків, які стрижуть по мільйону гривень на добу з бази оцінок ФДМУ (перший скрин). А вчора ввечері інші два десятки слугнароду повісили текст законопроєкту 2047-1, яким тупо залишають майданчики Антоші (другий скрин). І не просто залишають, а ще й наділяють їх допфункціями.

Враховуючи те, що хороший законопроєкт 2047 підписали купа голів комітетів від слугнароду, а мерзенний альтернативний підписали великий друг Зеленського Юзик і маркетолог “Кварталу 95” – я реально не ручуся за психічне здоров’я сценаристів, які запропонували влаштувати розкол «Слуги народу» саме на такому очевидному і скандальному законі.

Якщо б зарубилися навколо нюансів тендерного закону – було б зрозуміло, там справді є місце для плюралізму. Але ні. Взяли і підписалися під наймерзеннішою і найкорупційнішою аферою часів Порошенка. Це ціле мистецтво – так обіс..атися. Клоуни», – написав журналіст.

«Я не помітив відразу – слуганароду Клочко зумів підписатися за обидва законопроєкти. Ось кого когнітивний дисонанс не турбує», – додав Ніколов.