Народний депутат України Требушкін Руслан Валерійович зареєстрував проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 05.12.2019 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна”.

Проект Постанови зареєстровано за № 2047-д-П від 06.12.2019 р.

Як зазначається у пояснювальній записці, проект Постанови спрямований на скасування рішення Верховної Ради України від 05.12.2019 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна» (реєстр. № 2047-д від 31.10.2019), як такого, який суперечить вимогам Регламенту Верховної Ради України.

Як повідомлялось, 5 грудня Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна” (№2047-д).

Раніше нардеп Мар’ян Заблоцький повідомляв, що деякі депутати намагаються затягнути скасування корупційної схеми при оцінці нерухомості.