Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запевняє, що тримає процес реформування Держгеокадастру під особистим контролем, і обіцяє звільняти корупціонерів, доки крісло не займе чесна та патріотична людина.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Гончарук повідомив, що 11 листопада відсторонив від виконання обов’язків першого заступника начальника Держгеокадастру у Рівненській області Сергія Дубіча за озвучені факти корупції у відомстві та доручив провести перевірку дій чиновника.

Гончарук зазначив, що з вересня цього року Уряд почав повне очищення Держгеокадастру від корумпованих та неефективних керівників.

«За цей час ми змінили 20 обласних керівників. І звільнятимемо корупціонерів, доки крісло не займе чесна та патріотична людина», – пообіцяв Гончарук.

Прем’єр-міністр також повідомив про дуже амбітні плани на Держгеокадастр наступного року:

Завдання #1 Держгеокадастру — до кінця 2020 року зробити обліт всієї території України та завершити створення цифрової моделі території України. Головний виклик — об‘єднати реєстр нерухомого майна з державним земельним кадастром.

Завдання #2 – до 1 серпня 2020 року інвентаризувати всю землю, включаючи 10 млн га сільськогосподарських земель державної власності, та внести дані в кадастр, і підготуватись до відкриття ринку сільгоспземель.

Завдання #3 – забезпечити прозорість та оприлюднення рішень територіальних органів Держгеокадастру онлайн.

«Роботи багато! Працюємо», – оптимістично підсумував свій допис прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.