Цьогоріч в Миколаївській області на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області, продано права оренди 128 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею понад 2 532 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру області.

Ділянки розташовані в Баштанському, Березанському, Березнегуватському, Єланецькому, Казанківському, Миколаївському, Первомайському та Снігурівському районах Миколаївської області.

За результатами торгів до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 8,12 млн гривень, а середній розмір орендної плати склав 25,20 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів від нормативної грошової оцінки земельних ділянок досягла у Калинівській сільській раді Снігурівського району – 132,12% від НГО, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 252,6 тис. гривень.

У Мигіївській сільраді Первомайського району відсоткова ставка досягла 128,89 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 74,7 тис. гривень.

У Ясногородській сільській раді Первомайського району відсоткова ставка за результатами торгів досягла 111,84 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 226,4 тис. гривень.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області також повідомляє, що розпочато реєстрацію учасників торгів на 47 земельних ділянок загальною площею 1 296,5 га у серпні 2019 року.