За результатами земельних торгів, які відбулися цьогоріч, продали право оренди 119 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 1719 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами аукціонів, становить 6,7 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини. Стартова ціна лотів – 1,7 млн грн.,  ціна продажу права оренди цих ділянок перевищила стартову на 5 млн грн.

Найбільше коштів за результатами цьогорічних аукціонів надходитиме щорічно до бюджетів місцевих рад Жидачівського району, на території якого продали право оренди 359 га сільськогосподарських угідь державної власності за 2,5 млн грн.

Також активними цьогоріч були земельні аукціони у Сокальському, Мостиському та Кам’янка-Бузькому районах Львівщини, місцеві ради яких отримуватимуть понад 1,9 млн грн щорічно.