Сергій Марченко, facebook

“Жирні свині жеруть українську землю.
Не китайці, не німці, не американці. Наші свині, вітчизняна порода. Наддніпрянська ряба хитровата. Жеруть так, що китайцям і не снилося. Трохи хімікатів, трохи пестицидів, багато-багато соняшника і кукурудзи і все, нема землі.
А селянам, власникам папірців на цю землю, залишать тільки красиві казочки про найродючіші у світі українські чорноземи.
Я розумію українських жирних свиней. Нічого особистого, просто бізнес. Навіщо викупати селянські наділи, якщо можна взяти в оренду за три мішки зерна? Нащо свиням інвестори? Це ж конкуренти! Нащо піднімати добробут на селі? Чим бідніший селянин, тим дешевше можна взяти в оренду його пай.
А чи розумієте жирних свиней так, як їх розумію я, ви, посполиті? Чи їхні кишенькові ЗМІ вже заср@ли вам голову страшними перспективами українського села без жирних свиней? Що паї проп’ють, все скуплять за безцінь, мільйон китайців вивезуть наші чорноземи у валізках?
Так ті, хто міг пропити, вже пропили. В жодного сільського алкоголіка паю нема. Скуплено жирними свиньми за безцінь по якійсь напівкримінальній схемі. Дурні залишилися без землі, громада без податків з продажу землі. Тільки жирні свині у шоколаді. Бо вони знову будуть жерти нашу землю, волаючи про зубожіння українського села.
Мабуть, деякі депутати думають, що вони дуже хитро прикриваются неготовністю законодавчої бази, національними традиціями, інтересами виборців. Але ж насправді всі бачать, що кожен, хто проголосує за подовження мораторію на продаж землі, на підсосі у жирних свиней. Але прийде час і кожен отримає по заслузі. Контора пише, бл@ді!”