Фермери готові силою домагатися від парламенту прийняття земельного законодавства в інтересах аграріїв і всього суспільства.

Таку думку висловив президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Іван Томич на прес-конференції в Києві, передає ГолосUA.

За його словами, зараз фермери очікують від парламентаріїв роботи над поправками та прийняття у другому читанні закону про ринок землі. При цьому, як пояснив І. Томич, ніхто з аграріїв «не має ілюзій» щодо того, що навіть у разі прийняття більшості поправок, законопроект буде відповідати інтересам суспільства.

Однак, за словами президента Союзу, поки фермери не мають наміру «ламати огорожу парламенту», а навпаки, використати час, щоб разом з фахівцями підготувати необхідні зміни. Зокрема, аграрії планують змінити норми, що стосуються оренди землі. Надалі ж, за словами І. Томича, фермери готові на радикальні заходи, аж до «штурму» будівлі парламенту, щоб домогтися внесення необхідних поправок в закон.

Крім того, за словами експерта, аграрії будуть наполягати на ухваленні низки законів у земельній сфері до 1 січня 2013 року.

LAND-UKRAINE.com