Мораторій на продаж землі не буде скасовано, поки не буде прийняте відповідне законодавство. Про це заявив народний депутат України, голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, відповідаючи на запитання журналістів, у вівторок, 4 жовтня, у кулуарах Верховної Ради, пише УК.

«Зараз у роботі знаходиться цілий пакет документів щодо введення ринкових операцій із землею. До 1 січня діє мораторій на продаж землі. Але якщо не буде прийнята відповідна законодавча база, парламент продовжить мораторій», – цитує політика прес-служба Партії регіонів.

Олександр Єфремов підкреслив, що сьогодні йде «тиха приватизація землі, коли певні структури, в обхід наявної законодавчої бази, мають по 170-190 тис. га землі».

«Позиція фракції Партії регіонів щодо цього питання зараз відпрацьовується, працюють експертні групи. Є дві думки. Одна група людей говорить про те, щоб дозволити продаж землі виключно фізичним особам – громадянам України, у кількості землі до 2 100 га. А друга група відстоює точку зору, що в одних руках фермера або приватної особи може бути до 50 га землі. Ось з цих питань зараз проходять відповідні консультації», – сказав парламентарій.

LAND-UKRAINE.com