У вівторок Київський адміністративний апеляційний суд виніс рішення з приводу зборів щодо земельних ділянок на Бориспільській трасі. Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин під час брифінгу в середу, – передає кореспондент ForUm’у.

Пукшин проінформував, що це було четверте рішення Апеляційного суду. Він нагадав, що ще 31 серпня було винесено три рішення, за якими відмінені рішення Бориспільського міського районного суду. Заступник Балоги розповів, що цими рішеннями суддя Михайло Корнієць позбавив права власності більше 500 громадян двох населених пунктів.


Пукшин додав, що Корнієць розглядав справу у відсутності відповідачів, а, крім того, права особи, яка подала позов, не були жодним чином порушені. Він нагадав, що Президент України Віктор Ющенко виїжджав на місце, де зібралися ошукані громадяни, після чого суд відмінив незаконні рішення, і були відновлені права громадян.


Заступник глави Секретаріату підкреслив, що прокуратура порушила кримінальну справу за фактом прийняття явно неправомірних рішень, і було внесено подання у Вищу раду юстиції щодо звільнення вказаного судді.


Крім того, Пукшин підкреслив, що він засмучений, коли деякі політики використовують цю суперечку з метою власної політичної реклами. Він відзначив, що вчора були спроби зірвати судовий процес, щоб рішення по цій справі було винесено після виборів.