3 вересня 2018 року на сайті Президента України зареєстровано петицію про недопущення  прийняття закону про рієлтерську діяльнicть.

Як зазначається у тексті петиції, 8 серпня 2018 року відбулося перше засідання робочої групи з розробки Закону «Про ріелтерську діяльність». Робоча група була створена на підставі доручення Першого віце-прем’єр міністра України № 25618/1 / 1-18 від 03 липня 2018 року і Наказу Фонду державного майна №1038 від 03 серпня 2018 року. 

«В сфері діяльності ріелторів досить регуляторних норм правил і законів, тут же пропонується ще один, який до інтересів малого бізнесу відношення не має, і є лише спробою створити ще одну корупційну лазівку, що дозволить деяким заінтересованним особистостям, створити структуру ,що займеться продажами дозволiв та ліцензій(причому не в інтересах держави) . Тисячі людей втратять роботу. Ухвалення цього закону завдасть економічного і політичного збитку державі. До професії рієлторів увійде корупція і монополізм. Від прийняття цього закону залежить подальша доля десятків тисяч нині працюючих ріелтерів і членів їх сімей», – йдеться в петиції.

Підписанти петиції просять Президента не допустити прийняття закону про «Ріелтерську діяльнiсть», який губить на кореню демократію, свободу підприємництва і курс на дерегуляцию.