На виконання регіональних програм з використання та охорони земель, інших програм у сфері земельних відносин з початку року виділено близько 93,81 млн. гривень. Це становить лише 9,6% від передбаченого програмами фінансування, повідомляє Урядовий портал.

Програми затверджено майже у всіх регіонах України, крім Черкаської та Чернівецької областей. Рішення рад про виділення коштів на виконання програм на цей рік прийняті лише в 17 регіонах України: АР Крим, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях та м. Севастополь.

Зокрема, на охорону земель виділено 14,1 млн. грн. або 15,1% від загальної суми виділених коштів; на інвентаризацію земель – 21,5 млн. грн. (23,4%); розмежування земель державної та комунальної власності – 5,5 млн. грн. (5,9%); нормативну грошову оцінку – 14,7 млн. грн. (15,7%); інші заходи – 37,9 млн. грн. (40,4%).

У Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Сумській областях з початку цього року заходи відповідно до затверджених програм взагалі не фінансувалися.

LAND-UKRAINE.com