14 жовтня керівникам територіальних управлінь Держкомзему Львівської області було представлено нового начальника Головного управління Держкомзему у Львівській області Степана Ярмуса. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Головного управління Держкомзему у Львівській області.

Керівник Держкомзему Львівщини наголосив на організації системної роботи з видачі державних актів на землю, проведенні інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо запровадження ринку земель, актуального земельного законодавства на місцях. Відзначив, що починаючи з наступного тижня, відвідає з робочим візитом кожний район, місто, сільраду області, з метою побачити роботу управлінців на місцях, умови праці, спілкування з громадами, почути від людей та побачити реальний стан земельних відносин на місцях.

Степан Ярмус працював начальником Львівської регіональної філії державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”. За позитивні результати, отримані з надання послуг з ведення державного реєстру земель якість надання послуг, високу організацію роботи у 2010 році підприємство було визнано “Державним підприємством – 2010”, у галузі «Інжиніринг», а начальника, Степана Ярмуса, «за належне виконання покладених на філії завдань» відзначено рішенням колегії ДП «Центр ДЗК» за результатами роботи у 2010 році.

LAND-UKRAINE.com