Львівська міська рада планує провести 2 земельні аукціони у березні – 7 та 24.

Про це “Прес-Тайм” повідомив заступник начальника управління земельних ресурсів Львівської міської ради Ігор Гуменчук.

“А може і три буде”, – сказав він.

На першому аукціоні, що має відбутися 7 березня, міськрада спробує продати 3 земельні ділянки: дві на вулиці Збиральній, які призначені для промислового будівництва та на Городоцькій, 245 – під житлову забудову.

На торги 24 березня також виставлять три ділянки: на вул. Панча, 18б, Чорновола, 45 та на вул. Надійній (промзона).

Чи відбудеться у березні і третій аукціон залежить від активності покупців на перших двох. “Було таке трохи затишшя… Подивимося яка буде активність”, – сказав Ігор Гуменчук.

Як повідомляло агентство, Львівська міськрада планувала провести земельний аукціон 7 лютого, на який хотіла виставити 3 ділянки загальною площею 1,74 га, проте його відклали оскільки учасники не встигали подавати свої заявки.

Востаннє міськрада провела земельний аукціон наприкінці жовтня 2005 року. Надалі дата проведення наступних торгів щоразу переносилася.

2005 року Львівська міськрада провела 6 результативних аукціонів, на яких продала 6 земельних ділянок загальною площею 9,592 га за 33 млн. грн. Таким чином передбачений в бюджеті розвитку міста показник надходження грошей від продажу землі був виконаний менш ніж на половину (передбачалося 70 млн. грн.).

У 2004 році на земельних аукціонах у Львові було продано 19 земельних ділянок на суму 28,373 млн. грн., у 3,5 разу більше, ніж за 2003 р.